Kullanım Koşulları

ESM Cam Balkon Sistemleri Kullanım Koşulları

ESM Cam Balkon Sistemleri Kullanım Koşulları

Aşağıda kocaelicambalkon.net'in "Kullanım Koşulları" yer almaktadır. kocaelicambalkon.net internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Aşağıdaki koşullar zaman zaman güncellenmektedir.

Telif Hakkı
kocaelicambalkon.net internet sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlenmelerinin telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece ESM Cam Balkon Sistemleri'a aittir.
Bilgilerin Kullanımı
kocaelicambalkon.net internet sitesinde yer alan bilgiler yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz. Kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.
Sorumluluk Reddi
kocaelicambalkon.net internet sitesinde verilen bilgiler ve görseller, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar ve bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti edilmemektedir ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle ESM Cam Balkon Sistemleri sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir.
Markalar
kocaelicambalkon.net internet sitesinde bulacağınız ESM Cam Balkon Sistemleri logosu ve tüm ürün isimleri ve/veya ürün sunumları ESM Cam Balkon Sistemleri, yan kuruluşları, bağlı ortakları, lisansör veya ortaklarının markaları ile tescillidir. Bu markaların yetkisiz biçimde kullanımı veya suistimali kesinlikle yasak olup ticari markalar kanununun, telif hakları kanununun ve diğer fikri mülkiyet hakları veya haksız rekabet kanununun ihlali anlamına gelir.
Köprü Bağlantılar
kocaelicambalkon.net internet sitesinin bazı bölümlerinde diğer internet sitelerine bağlantılar vardır ve bu bağlantılara tıklandığında kocaelicambalkon.net internet sitesini terk edilmektedir. kocaelicambalkon.net, köprü bağlantılar üzerinden ulaşılan internet sitelerinin güvenilirliğinden ve içeriklerinin doğruluğundan sorumlu değildir.
Kullanıcı Yükümlülükleri
kocaelicambalkon.net internet sitesinin kullanıcısı, sitenin veya sunulan hizmetlerin her kullanımı ile birlikte kanunlara uygun tutumla hareket etmekle yükümlüdür. Kullanıcı internet sitesinin işlevine zarar verebilecek veya aksamaya uğratabilecek mekanizmaların, yazılımların veya diğer programların kullanımına yetkili değildir. Bu sınırlama, aynı zamanda kocaelicambalkon.net internet sitesinin teknik alt yapısında makul olmayan yüklere veya zorlanmaya neden olabilecek sonuçları doğuran kasıtlı aksiyonlar için de geçerlidir.
Uygulanacak Hukuk ve Yetkili Mahkeme
İş bu kullanım şartları ve koşulları sözleşmesi veya internet sitesi ve alt sayfalarının kullanımından kaynaklanacak ihtilaflarda İstanbul Mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.
Adres Bilgisi

Adresimiz

İçmeler Mh. Çınarlı Cd.

Hatmi Sk. No: 17 Kartepe, Kocaeli


Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma
9:00 - 18:00 pm
Cumartesi
9:00 - 16:00 pm
Pazar
Kapalı

Resmi tatillerde ve acil durumlarda bize ulaşabilirsiniz.